Reklamní tetování na zakázku - Potetuj.czMáte zájem o výrobu reklamního tetování, které bude propagovat vaši firmu? Rádi byste tetovačky s vlastním motivem? Nechte si vyrobit nalepovací tetování na zakázku!

Nalepovací tetování je zábavný a efektivní způsob propagace firem, organizací, sportovních klubů a akcí pořádaných městy a obcemi. Využijete jej také na různé dobročinné akce, crowfunding, firemní večírky, mikulášské, vánoční nebo halloweenské párty, festivaly, koncerty, majálesy nebo dětské dny - tetovačky baví dospělé i děti!

Tetovačky jsou skvělé i na soukromé akce. Plánujete svatbu, narozeninovou oslavu nebo výročí? Překvapte své hosty nebo oslavence nalepovacím tetováním s vaším vlastním motivem. Stačí dodat váš design a my se postaráme o vše ostatní.

Tetování na zakázku je u nás možné od 500 kusů jednoho motivu. 

Reklamní tetování s vaším motivem je možné vyrobit jako černobílé i plnobarevné, zvolit můžete také některý ze speciálních efektů - metalické, třpytivé nebo tetovačky svítící ve tmě.

V ceně je možnost černobílého potisku zadní strany tetovačky na vaše přání - webová adresa, logo, slevový kód atd. 

Minimální rozměr archu je 3,8 x 3,8 cm.
Minimální rozměr archu se speciálními efekty (metalické, třpytivé, svítící ve tmě) je 5,08 x 5,08 cm.


Mám zájem o nalepovací tetování na míru!

  • Pojďme se do toho pustit! Pošlete nám na email info@potetuj.cz bližší informace, ať můžeme zakázku nacenit. Důležitá je velikost tetovačky, počet kusů stejného motivu, případně pokud máte zájem o některý ze speciálních efektů (metalické, třpytivé nebo tetování svítící ve tmě).

  • My vám zašleme kalkulaci a další informace potřebné k vytvoření zakázkového tetování.

  • Jakmile od vás obdržíme grafický návrh tetovačky, zadáváme vaše nalepovací tetování k výrobě v USA, kde je zaručen špičkový výsledek a naprostá kvalita a nezávadnost nalepovacího tetování. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, požadujeme platbu předem na účet.

  • Až vaše zakázka dorazí z výroby, obratem ji zašleme na vaši adresu. Celková doba zhotovení zakázky je cca 4 týdny od schválení zaslaných podkladů.

Zboží přidáno na seznam přání